+48 886 109 982 kontakt@kominki-mefisto.pl

Biokominki Wrocław i nie tylko

Biokominek to rozwiązanie dla Osób które nie posiadają komina, a chcą się cieszyć domowym ciepłem. Istnieją różne warianty kolorystyczne, wielkościowe oraz formy tego wyboru.
Prosta i wygodna obsługa urządzenia, pozwoli Państwu na codzienne użytkowanie bez większego wysiłku, wystarczy zaopatrzyć się w Biopaliwo, dostępne w niemal każdym sklepie branżowym.

HitzeFirma znana i ceniona z wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków.

 


Biokominek z serii Ambient GreyBiokominek z serii ALPHA to rozwiąznie:
– Dekoracyjna oprawa ze stali odpornej na wysoką temperaturę lakierowana proszkowo,
– Nie wymaga zasilania elektrycznego i podłączenia do komina,
– Nie wytwarza dymu, popiołu i nie emituje szkodliwych dla zdrowia substancji.


Biokominek LanzaBiokominek Lanza 02 to rozwiąznie, które posiada następujące właściwości:
-Oświetla – emituje łagodne światło
– Ogrzewa – wytwarza ciepło
– Ożywia – uatrakcyjnia przestrzeń


Biokominek RulloBiokominek Rullo posiada następującą charakterystykę:
– Nie wydziela dymu i sadzy,
– Wyróżnia się najwyższą jakością detali,
– Elementy stalowe produkowane są z nierdzewnej, polerowanej stali,
– Idealny do ogrodu.


ConmotoNa każdym etapie powstawania produktów Conmoto pracują nad nimi ludzie nie tylko z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją i miłością do tworzenia.


rollfireNiezależny w swojej formie, a jednocześnie przykuwający uwagę, dwie tafle szkła zamontowane po bokach czynią go całkowicie przezroczystym co pozwala na delektowanie się widokami rozpościerającymi się za kominkiem w blasku mieniącego się ognia.


QUADROBiokominek QUADRO zachwyci każdego miłośnika ognia. Jest bardzo funkcjonalny, można go używać jako wolnostojące źródło ognia lub zamontować w miejscu istniejącego kominka.


Masz kominek i chcesz się cieszyć wizją ognia bez konieczności rozpalania w nim? Wystarczy dokupić odpowiednią biowkładkę do posiadanego pieca.

Nasze oddziały

Smardzów

Siechnice (już wkrótce)

Kominki to nasza prawdziwa pasja. Jeśli szukają Państwo rzetelnego wykonawcy wymarzonego kominka o indywidualnym charakterze to zapraszamy do kontaktu. Doradzimy i dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szybki kontakt:
Telefon: +48 886 109 982
Telefon: +48 889 537 190

email: kontakt@kominki-mefisto.pl