+48 886 109 982 kontakt@kominki-mefisto.pl

Kominki elektryczne

energosEnergos to AUTORYZOWANY PARTNER HANDLOWY i dystrybutor firmy Dimplex, Optiflame oraz Autoryzowany Przedstawiciel marki Thermoval w Wielkopolsce.

Firma Energos działa od 1996 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży grzewczej pozwala nam sądzić, że będziemy dla Państwa solidnym i kompetentnym partnerem.

W bieżącym roku firma Energos otrzymała prestiżowe WYRÓZNIENIE za najlepszą sprzedaż urządzeń grzewczych marki Dimplex.

 


Kominek BachKominek Bach to nowoczesny kominek elektryczny przeznaczony do montażu na ścianie. Wyposażony w efekt Optiflame z płonącymi polanami. Wbudowany termowentylator o mocy 2 kW działa niezależnie od efektu płomienia. Regulacja temperatury za pomocą dwupozycyjnego przełącznika mocy oraz termostatu. Kominek wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania. Konstrukcja umożliwiająca zabudowanie kominka we wnęce ściennej. Kominek posiada kabel zasilający z wtyczką Rama wykończona w kolorze ciemnego antracytu.

Dane techniczne:

Producent   Dimplex – 2 lata gwarancji
Żródło ciepła   termowentylator
Efekt płomienia ognia   Optiflame z polanami
Moc grzewcza [kW]   2,0/1,0
Pobór energii przez efekt świetlny [W]   130
Wymiary : szer. x wys. x gł. [mm]   720 x 628 x 190
Kolor: wkład/obudowa   grafitowyczarny z połyskiem

Kominek SOLKominek SOL z wolnostojącą obudową wyposażony w unikalny efekt płomienia Optiflame® z polanami. Wbudowany w podstawę termowentylator o mocy 2 kW. Komfortowa i prosta regulacja temperatury za pomocą 2-pozycyjnego przełącznika mocy. Efekt płonącego ognia możliwy do uzyskania także bez włączonego trybu ogrzewania. Ukryte elementy sterowania. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Kolor obudowy: kremowo-orzechowy.

Dane techniczne:

Producent   EWT – 2 lata gwarancji
Żródło ciepła   termowentylator
Efekt płomienia ognia   Optiflame z polanami
Moc grzewcza [kW]   2,0
Pobór energii przez efekt świetlny [W]   130
Wymiary : szer. x wys. x gł. [mm]   775 x 790 x 310
Kolor obudowy   kremowo-orzechowy

 

Kominek SP 29Kominek SP 29 to nowoczesny, panoramiczny kominek ścienny wyposażony w realistyczny efekt płonących polan Optiflame® LOG. Konstrukcja pozwala na pełne zabudowanie kominka we wnęce. Efekt płomienia działający niezależnie od funkcji grzania. Zdalne sterowanie za pomocą pilota umożliwiającego regulację jasności płomieni.

Dane techniczne:

Producent   Dimplex – 2 lata gwarancji
Żródło ciepła   –
Efekt płomienia ognia   Optiflame LOG
Moc grzewcza [kW]   –
Pobór energii przez efekt świetlny [W]   300
Wymiary : szer. x wys. x gł. [mm]   1010 x 696 x 168
Kolor   czarny

 

Nasze oddziały

Smardzów

Siechnice (już wkrótce)

Kominki to nasza prawdziwa pasja. Jeśli szukają Państwo rzetelnego wykonawcy wymarzonego kominka o indywidualnym charakterze to zapraszamy do kontaktu. Doradzimy i dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szybki kontakt:
Telefon: +48 886 109 982
Telefon: +48 889 537 190

email: kontakt@kominki-mefisto.pl